Kırtasiye nedir?

Kırtasiyecilik ev, işyeri, ofis, okul gibi yerlerin kağıt, kalem, baskı, masaüstü ürünleri gibi geniş yelpazede ürünler bulabileceği yerlerdir. Kırtasiyeler çözüm ortakları yerler olduğu için iş hakkında bilgisi olan işyerlerini tercih etmelisiniz.

Kırtasiye neler bulunur?

Kırtasiyelerde defter, kitap, roman, hikaye, öykü, kalemler, büro malzemeleri, cilt malzemeleri, fotokopi, renkli baskı, kitap ciltleme gibi bir çok ürün bulunmaktadır.

Kırtasiyemizde sadece kitap, kırtasiye, fotokopi değil öğrenci ve öğretmenlerin eğitim öğretim amacı ile isteklerine çözüm üretmekte de çalışmaktadır. Öğrencilerin ev ödevleri, proje ve dersleri için kullanabileceği her türlü kağıt, kalem, yapıştırıcı ve süs eşyalarını kırtasiyemizden temin edebilirsiniz.

Kadirli Renkli Kırtasiye Fotokopi

Renkli kırtasiye olarak çoklu siyah beyaz fotokopileri istekleriniz doğrultusunda en iyi şekilde baskı alarak ister ciltleyerek size teslim etmekteyiz. Fotokopileriniz pdf, Word, powerpoint ve excel gibi formatlarda olması ile ister tek yönlü ister arkalı önlü gibi istediğiniz türde baskı alabiliriz.

Kadirli Renkli Kırtasiye Renkli Çıktı

Renkli A4 kağıda çıktı almak isteyenler için uygun fiyatlı kaliteli renkli çıktı hizmetimiz bulunmaktadır. CMYK renkler ile yapılan kaliteli baskı ile resimleriniz ve görselleriniz kaliteli bir şekilde baskı olmaktadır.

Kadirli Renkli Kırtasiye Soru Bankaları

İlkokul, Ortaokul, Lise, KPSS soru bankalarını kırtasiyemizde bulabilir ve isteyenler için tedarik edebiliriz. Soru bankaları, denemeler, konu anlatımları gibi birçok piyasa kitabını uygun fiyattan alabilirsiniz.

Kadirli Renkli Kırtasiye Büro Malzemeleri

Yeni açılan işyeri, ofis ve bürolar için gerekli olan masaüstü ürünlerin tümünü bulabilirsiniz. Zımba, zımba telleri, delgeç, klasör, dosyalar gibi ürünlerinizi uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

Kadirli Renkli Kırtasiye Kağıt Ürünleri

Farklı boyut ve renklerdeki kağıt ve kartonlar ile ister etkinlik, ister resim dersi için, isterseniz işyerinizde reklam amaçlı kullanabileceğiniz tüm ürünleri bulabilirsiniz.

Kadirli Renkli Tanıtım

İşyerimizde isterseniz reklam amaçlı tasarımlar, logolar, kartvizit, el ilanı, broşür tasarımı ve isteğe bağlı olarak baskılarını yapabileceğimiz işyerimizde işyeri reklam ve tanıtım adına her konuda danışmanlık yapmaktayız.

Kadirli Renkli Hediyelik Eşya

Küçük, büyük ve kişiye özel hediyelerinizi Renkli Kırtasiyeden temin edebilirsiniz. Doğum Günü, Öğretmenler günü, Sevgililer günü gibi özel günler için kişiye özel hediyeler temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir